ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Slide 1

  Kariéra

  staň se součástí našeho týmu

Servisní technik chladicích zařízení

Druh pracovní smlouvy: smlouva na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: plný
Nástup: dohodou
Místo výkonu: České Budějovice / kterýkoliv region ČR

Co to obnáší:

V rámci zaškolení se seznámíte s údržbou a opravami všech našich hlavních technologií, což jsou kompresorové chladicí jednotky ONI, centrální vzduchotechnika, výroba a rozvod stlačeného vzduchu. Potřebujeme šikovné lidi, kteří budou u našich zákazníků provádět preventivní prohlídky, ale i rychlé servisní výjezdy. V rámci zaškolení se podíváte za našimi servisními kolegy do Německa, tak se základní znalost německého, případně anglického jazyka bude hodit. Našimi zákazníky jsou výrobní firmy v České a Slovenské republice, což obnáší i delší služební cesty, ale na druhou stranu dostanete telefon, notebook a služební vůz i k soukromým účelům. Schopných lidí si náležitě ceníme a dbáme na jejich další vzdělávání v oboru, jelikož spolupracujeme hlavně s německou firmou ONI-Wärmetrafo, jejíž produkty patří k high-endovým technologiím ve svém oboru.

Co Vás čeká:

Budete rádi součástí mladého dynamického kolektivu, který se sejde i mimo práci u sportu, nebo u piva. Budete spolupracovat se servisními týmy partnerských firem, trochu komunikačních dovedností se bude hodit. Předchozí zkušenosti v oblasti centrálních chlazení, kompresorových chladicích jednotek jsou pro Vás velkou výhodou. Naši servisní kolegové jsou z Německa bude třeba se domluvit anglicky, nebo nejlépe německy. Pokud máte chuť učit se nové věci a spolupracovat s německou výrobní firmou, která je špičkou ve svém oboru jste náš člověk.

Co Vám můžeme nabídnout:

 • Příjemný pracovní kolektiv
 • Předchozí zkušenosti v oblasti centrálních chlazení, kompresorových chladicích jednotek, vzduchotechniky dokážeme náležitě ohodnotit.
 • Služební vůz i k soukromým účelům
 • Notebook, služební telefon
 • 5 týdnů dovolené
 • Neradi pracujeme přesčas, o víkendech či svátcích. Pokud se to ale stane, finančně to oceníme.

Kontakt