ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 1

    O nás

Jsme výhradní obchodní a servisní zastoupení předních německých společností v oblasti chlazení a temperace - ONI-Wärmetrafo GmbH a ONI Temperiertechnik Rhytemper® GmbH v České a Slovenské republice. Zastřešujeme prodej, dodávky, servis, inspekce a instalace pro centrální chladicí systémy, kontejnerové chladicí systémy, samostatné chladicí jednotky, technologie čistých prostor, vzduchotechniku, AquaClean, EtaControl, systémy zpětného získávání tepla a rekuperace. Provádíme návrhy systémů výroby a distribuce stlačeného vzduchu, realizujeme rozvody technologické chladicí vody, vzduchu a dalších médií vč. dodávky a instalace technologií pro technická zařízení budov.

Pro výrobní společnosti zabývající se vstřikováním plastů, extruzí, tlakovým litím i dalším zpracováním kovů dodáváme vysoce výkonné temperovací zařízení, provádíme optimalizace výrobních procesů, realizujeme technická řešení pro snížení doby cyklu, přesnou regulaci teploty, průtoku a jejich přesné monitorování.

Korinex je pro Českou a Slovenskou republiku kontaktním subjektem v organizačních záležitostech, plánování a partnerem v oblasti běžících nebo budoucích instalačních a stavebních projektů. Zajišťujeme poradenství a podporu v rámci prodejní i poprodejní péče a při řešení servisních problémů.

O naše zákazníky se stará sehraný tým kvalifikovaných specialistů s několikaletými zkušenostmi v oboru. Klíčovým měřítkem je pro nás spokojenost našich zákazníků. Dodáváme technologicky vyspělá řešení, které našim klientům přináší úsporu výrobních nákladů a jsou ohleduplná k životnímu prostředí.