ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Korinex s.r.o.

Jsme výhradní obchodní a servisní zastoupení předních německých společností v oblasti chlazení a temperace - ONI-Wärmetrafo GmbH a ONI Temperiertechnik Rhytemper® GmbH v České a Slovenské republice

Zastřešujeme prodej, dodávky, servis, inspekce a instalace pro centrální chladicí systémy, kontejnerové chladicí systémy, samostatné chladicí jednotky, technologie čistých prostor, vzduchotechniku, AquaClean, EtaControl, systémy zpětného získávání tepla a rekuperace. Provádíme návrhy systémů výroby a distribuce stlačeného vzduchu, realizujeme rozvody technologické chladicí vody, vzduchu a dalších médií vč. dodávky a instalace technologií pro technická zařízení budov.

Pro výrobní společnosti zabývající se vstřikováním plastů, extruzí, tlakovým litím i dalším zpracováním kovů dodáváme vysoce výkonné temperovací zařízení, provádíme optimalizace výrobních procesů, realizujeme technická řešení pro snížení doby cyklu, přesnou regulaci teploty, průtoku a jejich monitorování.

Obchodní, servisní, poradenskou činnost a instalace zajišťuje náš tým kvalifikovaných specialistů s mnohaletými zkušenosti v oboru.