Servis a dodávky náhradních dílů

Jsme výhradní obchodní a servisní zastoupení předních německých společností v oblasti chlazení a temperace ONI-Wärmetrafo GmbH a ONI Temperiertechnik Rhytemper® GmbH v České a Slovenské republice a zastřešujeme kompletní servis a dodávky náhradních dílů pro centrální chladicí systémy, kontejnerové chladicí systémy, samostatné chladicí jednotky, technologie čistých prostor, vzduchotechniky, AquaClean, EtaControl, systémy zpětného získávání tepla a rekuperace, systémů výroby a distribuce stlačeného vzduchu, rozvodů technologické chladicí vody a veškerých technologií pro technická zařízení budov.

Dále zajišťujeme servis a náhradní díly firmy pro patentovanou regulaci teploty forem a temperovacích zařízení od ONI Temperiertechnik Rhytemper® v České a Slovenské republice.

Prioritou je pro nás bezpečný a bezporuchový provoz námi dodaných technologií. Proto nabízíme komplexní systém preventivní a prediktivní údržby vč. pravidelných inspekcí vč. speciálních dodávek a dispozic náhradních dílů všech kategorií.

V případě zájmu o dodávku náhradních dílů, servis zařízení nás neváhejte kontaktovat

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat